Приймали корабель. Виникла потреба побудувати корабельну комп’ютерну мережу. Мануалів мінімум, майже все довелося “народжувати” самому. Чесно кажучи, я вперше працював з обладнанням Mikro-Tik. Спочатку я
Read more![](https://chebanlianka.com/wp-content/uploads/2021/02/shristi-network.jpg)
Приймали корабель. Виникла потреба побудувати корабельну комп’ютерну мережу. Мануалів мінімум, майже все довелося “народжувати” самому. Чесно кажучи, я вперше працював з обладнанням Mikro-Tik. Спочатку я
Read more